Blog o zakupach
Friday October 20th 2017

Płatności w internecie

indeksHej. Jak się dzisiaj macie? Kupiliście już coś dzisiaj przez internet? 🙂 Dzisiaj napiszę coś na temat płatności internetowych.Z pewnością wiele z was obawia się platform pośredniczących w realizowaniu płatności, takich jak PauU czy PayPal.

I jeśli musicie zapłacić za towar, to wybieracie płatność przy odbiorze (zwykle jest to najdroższa forma dostawy), bądź idziecie na pocztę (stanie w kolejkach nie jest przyjemną sprawą) albo płacicie bezpośrednio ze swojego konta internetowego. Jednak płatności wykonywane za pośrednictwem platform internetowych są całkowicie bezpieczne.

A jeśli już usłyszycie o kartach kredytowych i płaceniu nimi w internecie, od razu zamarzacie ze strachu. „Karta kredytowa?

Na pewno ktoś wykradnie moje dane i wyczyści mi konto!”. Jednak w rzeczywistości mniej jest przestępstw dokonanych na internetowych kartach kredytowych niż na kartach zwykłych. Wyobraźcie sobie, że sprzedawca, u którego na przykład kupujecie coś na jutrzejszy obiad i zamierzacie u niego zapłacić kartą, zabiera tą kartę i wychodzi z nią na zaplecze. Wiadomo, że od razu może dokonać na waszej karcie kilka transakcji. Protokoły, które zabezpieczają w internecie przekazywane transakcje, są bardzo dobrze szyfrowane.

Dlatego nie powinniście obawiać się płatności za pośrednictwem platform internetowych czy internetowych kart kredytowych. Na pewno te nowoczesne narzędzia płatności ułatwią wam realizację transakcji. Dzięki nim sprzedawca szybciej otrzyma pieniądze za towar i będzie mógł zacząć realizację waszego zamówienia. A przecież o to wam też chodzi, by zamówienie dotarło do was szybko.

More from category

Zakup pralki

Wybór pralek jest tak samo zróżnicowany, jak wszystkich innych produktów, toteż nie ma jednoznacznej odpowiedzi na [Read More]

Zakup roweru dla dziecka

Z racji tego, że rozpoczyna się wiosna i sezon rowerowy, chciałem dać kilka wskazówek rodzicom, którzy mają [Read More]

Niższe ceny dla rodzin wielodzietnych

Jeżeli Twoja rodzina zalicza się do rodzin wielodzietnych, możesz skorzystać z dużych upustów za okazaniem jednej [Read More]

Oszczędności z zakupów zainwestuj!

Dziś w kilku zdaniach o ulubionych zakupach kobiet, czyli tych dotyczących ubrań, butów i torebek. Wiele polskich [Read More]

Sportowe gadżety

Kiedyś znajomy zadał mi pytanie: czy jak kupi sobie elektroniczny gadżet mierzący odległość, tętno oraz [Read More]

Pages

Interesting Sites

    Archives