Blog o zakupach
Monday July 13th 2020

Niższe ceny dla rodzin wielodzietnych

Jeżeli Twoja rodzina zalicza się do rodzin wielodzietnych, możesz skorzystać z dużych upustów za okazaniem jednej karty. Dzięki temu rodzinne wyjścia i zakupy będą znacznie oszczędniejsze. O co chodzi z Kartą Dużej Rodziny?

Od początku tego roku obowiązuje ustawa o Karcie Dużej Rodziny, która uprawnia do korzystania z wielu zniżek. Wizualnie przypomina kartę płatniczą i przysługuje rodzinom z co najmniej trójką dzieci, bez względu na dochody.

Rodzice mają uprawnienia przyznane dożywotnio, dzieci do 18 roku życia, a przy kontynuacji nauki do 25 roku życia. Wśród wielu wymienionych uprawnień na przeszło 120 stronach, są informacje o upustach w instytucjach prywatnych i publicznych. Należy wymienić zniżki na: ofertę sportową i kulturalną, zakupy odzieży, butów i artykułów żywnościowych, usługi telekomunikacyjne i wiele innych. W sieci jest dostępna również specjalna mapa, na której można sprawdzić, w których miejscach w Twojej okolicy poszczególne zniżki obowiązują.

More from category

Zakup pralki

Wybór pralek jest tak samo zróżnicowany, jak wszystkich innych produktów, toteż nie ma jednoznacznej odpowiedzi na [Read More]

Zakup roweru dla dziecka

Z racji tego, że rozpoczyna się wiosna i sezon rowerowy, chciałem dać kilka wskazówek rodzicom, którzy mają [Read More]

Oszczędności z zakupów zainwestuj!

Dziś w kilku zdaniach o ulubionych zakupach kobiet, czyli tych dotyczących ubrań, butów i torebek. Wiele polskich [Read More]

Sportowe gadżety

Kiedyś znajomy zadał mi pytanie: czy jak kupi sobie elektroniczny gadżet mierzący odległość, tętno oraz [Read More]

Pages

Interesting Sites

    Insider

    Archives