Blog o zakupach
Monday July 13th 2020

Zakup pralki

Wybór pralek jest tak samo zróżnicowany, jak wszystkich innych produktów, toteż nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, która z nich jest najlepsza. Na co zatem zwracać uwagę przy jej zakupie?

Typy pralek – można je podzielić na te, które są ładowane od przodu albo od góry, na pralko – suszarki i pralki do zabudowy. Wybierany rodzaj jest często zależny od metrażu pomieszczenia, w którym ma stać pralka. Do małych łazienek dobra jest pralka ładowana od góry, a jeśli ma być ona w kuchni, warto pomyśleć o tej do zabudowy.

Funkcje – poza podstawowymi funkcjami, jakie ma każdy model, jest szereg dodatkowych, które są mniej lub bardziej dla poszczególnych osób przydatne. Przykładem jest Eco Bubble albo dodatkowe płukanie, co jest dobre, jeśli w rodzinie są alergicy.

Klasa efektywności – klasa efektywności wraz z porównawczym zestawieniem ilości zużywanego prądu i wody powinny być podane na każdej pralce. Najbardziej ekonomiczne są te z oznaczeniem A+++.

Bezpieczeństwo – jeśli masz w rodzinie małe dzieci, zwracaj uwagę m.in. na to, czy dany model pralki ma opcję włączenia blokady. Warto także zweryfikować emisję hałasu, by nie była uciążliwa dla rodziny i sąsiadów.

Previous Topic:

More from category

Zakup roweru dla dziecka

Z racji tego, że rozpoczyna się wiosna i sezon rowerowy, chciałem dać kilka wskazówek rodzicom, którzy mają [Read More]

Niższe ceny dla rodzin wielodzietnych

Jeżeli Twoja rodzina zalicza się do rodzin wielodzietnych, możesz skorzystać z dużych upustów za okazaniem jednej [Read More]

Oszczędności z zakupów zainwestuj!

Dziś w kilku zdaniach o ulubionych zakupach kobiet, czyli tych dotyczących ubrań, butów i torebek. Wiele polskich [Read More]

Sportowe gadżety

Kiedyś znajomy zadał mi pytanie: czy jak kupi sobie elektroniczny gadżet mierzący odległość, tętno oraz [Read More]

Pages

Interesting Sites

    Insider

    Archives